Vše o Darkorbit, VRU Team

Vítejte na našem webu Darkorbit.VRU.team

BlueBoard.cz

Home

Racing Duel - Online automobil-ová hra zadarmo - Zažij jízdu svých snů!

Ahoj piloti


Všetky vesmírne korporácie DarkOrbit spúšťajú novú ofenzívu v snahe zvýšiť svoj vplyv!

Je len na vás, aby ste sa pripojili k boju a pomohli vašej firme stať sa najmocnejšou korporáciou.

V čase od 16. apríla 2014 do 1. mája 2014 vám DarkOrbit Reloaded prináša mnoho udalostí priamo do vašich kokpitov.

Pridali sme 30 nových príbehových misií (znovu pre hráčov na nižšej ale aj na vysokej úrovni) len k tejto príležitosti a taktiež niekoľko predmetov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť svoj cieľ: ako bitka o bóje , zhromažďovanie svojich spojencov , či nové vzrušujúce dizajny na lode Goliath.

Zahrejte svoje lasery a odstreľte svojich nepriateľov z neba!

 

Váš DarkOrbitVRU

Ahoj piloti

Výběr serveru:
V budoucnu budete automaticky přihlašováni k naposledy navštívenému serveru.
Pokud budete chtít server změnit, stačí kliknout na novou ikonu „Změna serveru" (zeměkoule v horní části obrazovky vedle tlačítka „Domů") a zobrazí se seznam dostupných serverů

Správa účtu a profilu pilota:
Obojí můžete provádět prostřednictvím panelu UŽIVATELSKÉ INFORMACE:

• Profil - otevře jako obvykle váš profil pilota.
• Účet - otevře Centrum účtu. Zde můžete spravovat své osobní údaje - heslo a další údaje, které nejsou viditelné pro ostatní uživatele.

Nové ikony
Kromě výše uvedeného zavádíme nové ikony pro nápovědu, odhlášení, domovskou stránku a výběr serveru, které najdete v horní části hlavní stránky.

Váš DarkorbitVRU
Ahoj vesmírní piloti, 

Dobré zprávy: Abychom vám usnadnili účast na aukcích, přepracovali jsme okno aukcí. V budoucnu pokud podáte novou nabídku na koupi téhož předmětu, tato bude přidána k předchozí nabídce. To znamená, že starší nabídky již nebudou přepisovány. Kdo nabízí chytře, může takto ušetřit spoustu kreditů. Pokud aukci nevyhraješ, tvé kredity ti budou samozřejmě vráceny. 

Handlování zdar! Pokud to nevyjde napoprvé, tak snad napodruhé nebo napotřetí ...Váš DarkorbitVRU
                                                                       Ahoj piloti, 
Mnozí zvás jste si už asi všimli, že dne 11. července se stal hrozný osud pro hráče Darkorbit pomocí podpůrných programů. BAN byl udělen všem hráčum kteří jej používaji.

Byl jsi identifikován jako bot-user. Zákaz pro tvůj účet bude platit ještě 72 hodin(y).

Pro některý zvás asi už hra Darkorbit skončila a pro některý ne.Trest je však pro hráče děsivý a hrozný.Čeká vás vymazání: SB, upgrady. Nejhorší je to pro ty hráče, kteří byli FULL a meli i vše upgrade  na 16 lvl.Je to opravdu špatná zpráva.
Jak zjistíte, že i ostatní hráči byli Zabanovaní.Je to snadné, stačí se hráčům podívat na Profil a tak zjistíte ze mají Studijní Body na 0.
Své názory a pomoc pište zde do komentářů.

Váš DarkorbitVRU
Ahoj piloti, 

Napětí na Orbitě se stupňuje - pořiďte si to nejlepší vybavení z našeho arzenálu a připravte se na válku! Pestré úkoly a napínavé soutěže udrží váš prohlížeč ve vysokých otáčkách po celou dobu akce. Naskočte do kokpitu, nahoďte motory a vyrazte na Orbitu zhatit dobyvačné plány svých nepřátel. Uspějte a naplňte svůj nákladový prostor až k prasknutí fantastickými bonusy! 

Ponořte se úkol za úkolem do napínavého příběhu, otestujte své schopnosti v každodenních soutěžích nebo spojte síly s přáteli a vezměte si na mušku konkurenční firmy. Tak jako tak - destrukce je garantována! Váš DarkorbitVRU

Ahoj vesmírní piloti, 

Pozor, pozor! Rovnováha sil na Orbitě se mění! Dlouhá léta výzkumu konečně přinesla ovoce v podobně revolučních pokroků v oblasti lodní konstrukce. Vítězství je na dosah! Již nyní máme k dispozici několik experimentálních lodních systémů využívajících nově vyvinuté technologie. Potřebujeme jen jedno: piloty! Přesněji řečeno testovací piloty. Hledáme odvážlivce bez bázně a hany, kteří by podrobili tyto ultimativní zbraně testu v bojových podmínkách. K dispozici jsou následující vylepšení:
 • Nové elitní designy pro Aegis, Spearhead a Citadel: 5% bonus ke zkušenosti, 5% bonus ke cti, dodatečný prostor pro munici!
 • Osvědčená hrubá síla v novém kabátku: výrazně modernizované verze křižníků Bigboy a Piranha
 • Zpět v aktivní službě: Nostromo je zpět a je mocnější než kdy předtím!
 • Jen pro silné povahy: Zbrusu nový, exkluzivní design Bigboye!


Naši vědci se překonali ... teď je řada na vás! 

Váš DarkorbitVRU
Ahoj vesmírní piloti, 

Máte dostatek kuráže a necouvnete, když jde do tuhého? Výborně! 

Jen piloti vašeho kalibru nás mohou ochránit před nebezpečím, které dřímá v sektoru Hades! Právě zde mezi troskami dávno zaniklého impéria Aloisi shromažďují tři nepřátelské mimozemské národy své síly k masivní ofenzivě. Je nad slunce jasné, jaké jsou jejich cíle. Chtějí nás připravit o naše práva, naši svobodu a zničit vše, co jsme vybudovali vlastním potem a krví. Ale my se jen tak nedáme! 

Postavte mocnou bránu Hades, spojte síly s alespoň 4 kamarády a ukažte agresorům, co znamená jednota a soudržnost! Do boje! 

Ještě jedna věc: Naše rozvědka zachytila tři neobvykle velké skokové signatury. Domníváme se, že by mohlo jít o obrovské lodě dosud neznámé konfigurace. Mějte se na pozoru a hodně štěstí! 


Váš DarkorbitVRU
Ahoj vesmírní piloti,

Zima sice ještě neřekla své poslední slovo, ale ve dnech 25. března 14. dubna se i tak pořádně zapotíte. O to se už postará další edice akce Jarní bitva! S tímto bohatým programem si jistě každý přijde na své:

 Strhující úkoly ve dvou různých obtížnostech. Pusťte se do plnění lehkých nebo těžkých úkolů a dokončete je v nejkratším možném čase. Nejlepší piloti budou odměněni tituly a úspěchy!

 Kořist třetího druhu: Sbírejte záhadná vetřelčí vajíčka na vesmírných mapách a přisvojte si jejich obsah.

 Invaze Cubikidů - co je malé, není vždycky milé! Kdo při svých vesmírných toulkách narazí na tyto malé výtržníky, má zaděláno na pořádné trable.

 Na programu samozřejmě nemohou chybět akce jako Sector Control, Space Ball a další!

Nenechte si ujít tři týdny ve znamení akcí, titulů, úspěchů a odměn a zajistěte si místo v síni slávy!

Váš DarkorbitVru
Ahoj vesmírní piloti, 

Poplach rudého stupně. Opakuji: POPLACH RUDÉHO STUPNĚ! Z odlehlých sektorů Orbity přichází zvěsti o gigantické vesmírné lodi neznámého původu útočící na vše, co jí přijde do cesty. Piloti, kteří setkání s ní přežili, hovoří o strašlivé ničivé síle. Pokud se máme této hrozbě ubránit, budeme potřebovat ty nejlepší piloty. Hlásí se někdo? No tak, chcete snad žít navždy?! 

Připravte své lodě a vyrazte vstříc vetřelčí hrozbě. Zničte všechny přisluhovače a poté obraťte své zbraně proti mateřské lodi vetřelců. Zničte ji a seberte její náklad v podobě části slovní hádanky. Vaším úkolem je složit z písmen slovo
„DarkOrbit". Jakmile bude mít všechna potřebná písmena, obdržíte kapsli. 

Kapsle můžete směnit přímo na stránce Uridium za losy do dvou různých loterií. Získejte skvělé herní ceny jako např.
 plně upgradované lasery LF4 a 1 milion jednotek uridia! 
Kromě toho se bude hrát také o jedinečné věcné ceny. Zúčastněte se a vyhrajte špičkové počítačové vybavení!

Od 23.2. do 3.3. 2013 půjde na Orbitě do tuhého: utkání v režimech Sector Control, Spaceball, Brána invaze a Infiltrace vám zaručeně rozpumpují krev v žilách! Podmínky účasti a přesný plán akce najdete zde na foru. 

Váš DarkorbitVru
Ahoj, vesmírní piloti! 

Orbita dokáže být ponurým místem... vraky lodí, kam jen oko dohlédne, a každý z nich by mohl vyprávět přinejmenším jeden pohnutý příběh. Proto piloti rádi slaví každé maličkosti a v období od 7. do 17. února 2013 budou mít k oslavám pořádný důvod. Bude se slavit masopust 2013! 

Prokažte své schopnosti a soutěživého ducha během akcí jako SpaceBall, Sector Control a Skóremageddon. 

Nemáte náladu na soutěžení? Žádný problém! Můžete alespoň plundrovat speciální karnevalové boxy, které se budou po dobu trvání akce vznášet ve vesmíru. Nezapomeňte také na WIZ rakety a ukažte vychytralému karnevalovému-NPCDisguisorovi, že vám oslavy masupustu nikdo a nic nezkazí. No a co by to bylo za oslavy bez pořádného ohňostroje z našeho obchodu, který dokáže navodit tu pravou výbušnou atmosféru. 


Uvidíme se při oslavách!

Masopust 2013 je zde a čekají nás tyto akce:
 • čtvrtek 7.2.2013
  Infiltrace 12:00 až 14:00
  Disguisor - celý den
 • pátek 8.2.2013
  Team Death Match - 14:00 až 16:00
  Sector control - 18:00 až 20:00
 • sobota 9.2.2013
  Bitva o bóje - 15:00 až 17:00
  Spaceball - 19:00 až 21:00
  Disguisor - celý den
 • neděle 10.2.2013
  Infiltrace - 15:00 až 17:00
  Sector control - 18:00 až 20:00
 • pondělí 11.2.2013
  Invazní brána - 17:00 až 20:00
 • úterý 12.2.2013
  Scoremageddon - 16:00 až 19:00
  Disguisor - celý den
 • středa 13.2.2013
  Spaceball 18:00 až 21:00
 • čtvrtek 14.2.2013
  Bitva o bóje - 18:00 až 21:00
 • pátek 15.2.2013
  Invazní brána - 19:00 až 22:00
  Disguisor - celý den
 • sobota 16.2.2013
  Infiltrace - 14:00 až 16:00
  Sector control - 19:00 až 21:00
 • neděle 17.2.2013
  Invazní brána - 13:00 až 15:00
  Spaceball - 18:00 až 20:00
  Disguisor - celý den

Přejeme příjemnou hru. 


Váš DarkorbitVru
1  
2  
 
© Darkorbitvru.wgz.cz 2012 - 2014